Luxury Appartement With Fully Equipped Pool

  • 65 m²

Om van uw vakantie in Marrakesh te genieten, verblijf in Luxury Appartement With Fully Equipped Pool Marrakesh, gelegen binnen 3 km afstand van de Menara-tuinen en binnen 16 minuten wandelafstand van de Majorelletuin. Dit appartement is gelegen binnen 2 km afstand van van Marrakesh treinstation en vrij dicht bij Place Semlalia busstation.

Dit appartement heeft een een balkon en een woonkamer en uitzicht op de tuin.

De accommodatie is voorzien van een kitchenette.

Het appartement is op 10-minuten rijafstand van het Mouassine Museum te vinden. Het Maison de la Photographie ligt binnen 3,1 km afstand van deze accommodatie. Luxury Appartement With Fully Equipped Pool is op 15 minuten rijden van de luchthaven Marrakech Menara.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Appartement With Fully Equipped Pool Marrakesh
Appartement Gueliz Haut De Gamme Residence 5 Piscines
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Gueliz Haut De Gamme Residence 5 Piscines

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
47 m van de accommodatie
Havre De Paix
Mobiele prijsaanbieding

Havre De Paix

47 m van de accommodatie
USD 111 USD 100
per nacht
Modern Apartment City Center Marrakech And Pool
Mobiele prijsaanbieding

Modern Apartment City Center Marrakech And Pool

240 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Appartement With Fully Equipped Pool?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Appartement With Fully Equipped Pool zijn onder andere het Maison de la Photographie, de Menara-tuinen, de Majorelletuin.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Luxury Appartement With Fully Equipped Pool?
      Restaurants in de buurt van Luxury Appartement With Fully Equipped Pool zijn onder andere La Grillardiere en Art Avenue restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Wordt internet in dit appartement aangeboden?
      Ja, dit appartement biedt draadloos internet.
    • Biedt Luxury Appartement With Fully Equipped Pool een mooi uitzicht?
      Ramen van Luxury Appartement With Fully Equipped Pool openen zich naar de tuin.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Appartement With Fully Equipped Pool Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten